۲۱ هزار واحد تعطیل و نیمه راکد صنعتی فعال شده اند
۱۱/۱۸/۱۳۹۵
صنعت مثل همه بخش های دیگر هم تولد داریم و هم مرگ
۱۱/۱۸/۱۳۹۵

دولت از بخش خصوصی برای توسعه و پیشرفت بیشتر کشور حمایت می کند

وزیر صنعت،معدن و تجارت گفت: از بخش خصوصی که برای توسعه، پیشرفت و توسعه هر چه بیشتر کشور گام بر می دارد، حمایت می کنیم.
دولت از بخش خصوصی برای توسعه و پیشرفت بیشتر کشور حمایت می کند

به گزارش شاتا از ، محمدرضا نعمت زاده امروز  در نخستین روز از دهه فجر در آئین افتتاح بزرگترین مجتمع فرآوری غلات کشور و ۱۰ پروژه صنعتی مهم با حضور رئیس جمهوری در البرز، افزود: با به کار گیری دانش انسانی و نیروهای خلاق و توانمند جوان، می توانیم شاهد احداث چنین پروژه هایی بزرگ در کشور باشیم.
وی اضافه کرد: از بخش خصوصی که با توانایی های زیاد، از اعتبارات و توان خود برای پیشرفت کشور استفاده می کنند، حمایت و آنها را تشویق می کنیم.
نعمت زاده گفت: افتتاح خط تولید بردهای الکترونیک برای تولید یک میلیون عدد بردهای الکترونیکی برای لامپ‌های led و گیرنده دیجیتال در زمینی به مساحت ۲ هزار و ۴۰۰ مترمربع در زیربنای ۱ هزار و ۲۲۰ متر مربع و اشتغالزایی برای ۷۴ نفر در اشتهارد صورت گرفت.
وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: افتتاح طرح تولید انواع قالب برش صنایع کاغذ و چاپ ۱۰۰ تن در زمینی به مساحت ۴ هزار متر مربع در زیربنای یکهزار و ۵۰۰ متر مربع و اشتغالزایی برای ۱۰ نفر در کرج است.
وی ادامه داد: افتتاح خط تولید انواع رنگ صنعتی وساختمانی وترافیکی با ظرفیت ۲ هزار و ۷۹۰ تن انواع رنگهای صنعتی، ساختمانی و ترافیکی با اشتغالزایی برای ۸۰ نفر طرح دیگری است که در اشتهارد به بهره برداری رسید.
وزیر صنعت معدن و تجارت خاطرنشان کرد: خط تولید انواع یخچال و فریزر با ظرفیت تولید صد هزار دستگاه انواع یخچال و فریزر در زمینی به مساحت ۵۰ هزار متر مربع با زیر بنای ۴۵ هزار متر مربع با اشتغالزایی برای ۷۵۰ نفر نیز در کرج رونمایی شد.
وی ادامه داد: خط تولید کنتاکتور فشار متوسط با ظرفیت پنج هزار سلول انواع تابلوی برق در زمینی به مساحت ۴۰ هزار متر مربع با زیر بنای ۲۳ هزار متر مربع با اشتغالزایی برای ۲۷۶ نفر در کرج رونمایی شد.
نعمت زاده گفت: افتتاح خط تولید چمن مصنوعی با ظرفیت ۱ هزار تن انواع چمن مصنوعی و کفپوش های ورزشی با اشتغالزایی برای ۲۵ نفر نیز طرح دیگری است که در نظرآباد افتتاح شد.
وی تصریح کرد: خط تولید پارچه بی بافت شیشه ای با ظرفیت ۵ هزار تن پارچه های بی بافت از الیاف شیشه ای اشتغالزایی برای ۱۴ نفر نیز در اشتهارد به بهره برداری رسید. خط تولید انواع صابون با ظرفیت ۴۳ هزار تن انواع شوینده، صابون، با اشتغالزایی برای ۵۰ نفر در اشتهارد افتتاح شد.
در جریان سفر رئیس جمهوری به استان البرز که محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز وی را همراهی می کند، ۱۱ پروژه مهم صنعتی و تولیدی استان البرز به بهره برداری رسید.
رئیس جمهوری ۳ پروژه بزرگ صنعتی شامل افتتاح خط تولید فروکتوز، گلوگز و گلوتن ذرت و فاز توسعه ذخیره سازی و نگهداری غلات در سیلو در شهرستان ساوجبلاغ را با حضور مستقیم به بهره برداری رساند و ۸ پروژه دیگر نیز از طریق ویدئو کنفرانس در شهرستان های اشتهارد و نظرآباد با دستور رئیس جمهوری به بهره برداری رسید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 5 =