رشد ۴۵ درصدی سرمایه گذاری صنعتی
۱۱/۱۸/۱۳۹۵
افتتاح ۲۵۵ طرح صنعتی و معدنی
۱۱/۱۸/۱۳۹۵

رونمایی از یک محصول با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در استان البرز

باحضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در اولین روز از دهه مبارک فجر، صبح امروز از “کنتاکتور فشار متوسط ” محصول جدید شرکت جابون رونمایی شد.
رونمایی از یک محصول با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در استان البرز

به گزارش شاتا؛ این محصول در زمینه کنترل بارهای الکتریکی فشار متوسط نظیر موتورها و پمپ ها تا سطح ۱۲ کیلو ولت و ۳ هزار کیلو وات مورد استفاده قرار می گیرد این محصول جدید برای اولین بار است که در ایران تولید می شود و تاکنون از شرکت های ذینفع اشنایدر الکتریک، هیوندا و ال اس وارد کشور می شده است.
گفتنی است صرف جویی حاصل از طراحی و تولید این محصول جدید ۳ میلیون یورو در سال است همچنین نیاز به این محصول هزارو ۲۰۰ تا هزارو ۵۰۰ دستگاه در سال برآورد شده است.
شرکت تولیدی جابون تولیدکننده انواع تابلوهای صنعتی برق با ظرفیت ۵ هزار سلول برای صنایع ای از جمله نفت ، گاز و پتروشیمی صنایع نیروگاهی و … و نیز بزرگترین مجموعه تابلوسازی در منطقه خاورمیانه است.
اشتغال موجود این واحد صنعتی ۲۸۰ نفر و سرمایه گذاری صورت گرفته در آن بیش از ۸۰ میلیارد تومان عنوان شده است.

طرح های پالایشگاه غلات زر، سیلوهای ذخیره‌سازی غلات، شرکت پارچه‌های بی‌بافت، کارخانه تولیدکننده چمن مصنوعی، کارخانه تولیدکننده انواع شوینده، شرکت تابلوسازی جابون، سازه رهاورد دنا و یک محصول جدید از شرکت یخچال هیمالیا و کارخانه تولید صابون امروز در استان البرز افتتاح شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + شانزده =